Перейти на мобільну версію сайту


07.12.2018

ПІСКОВА ТЕРАПІЯ

пісок30 листопада в Колибаївській ОТГ відбувся семінар-практикум за темою «Застосування пісочної терапії в роботі з дошкільниками» на базі Колибаївського ЗДО «Янголятко».

Піскова терапія - це практичний метод, за допомогою якого можна відігравати те, що не усвідомлюється дитиною. Пісок діє на дітей як магніт. А якщо до цього спрямувати дитяче мислення, уяву, та ще й додати мініатюрні фігурки, іграшки, тоді з’являється цілий світ, і дитина повністю поринає в гру.

Дуже яскраво це відбулось на занятті «Подорож до пісочної країни», яке підготувала та провела вихователь Бешлей Л.Б. Малята «оживляли» пісок та використовували для ліплення піщаних виробів. Вони відчували себе археологами, бо шукали у пісках загублені скарби, допомагали Пісочній Феї (вихователь Пилипчук Л.В.). Для того, щоб потрапити у пісочну країну, виконували різні завдання, за що вони і отримали пісочне печиво. Дітям було цікаво та весело, а учасникам семінару доступно показано інтегроване заняття, в якому було поєднано різні форми та методи роботи з дітьми.


Теги: робота з дошкільнятами, Колибаївська ОТГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.