Перейти на мобільну версію сайту


30.01.2015

ПІШЛИ ПЕРЕКРИТИ АГРЕСОРУ ШЛЯХ

28 січня в рамках першого етапу четвертої хвилі мобілізації в навчальний центр с.Старичі Львівської області військкомат відправив перших мобілізованих - 79 сержантів і солдат та 13 офіцерів, віком від 20 до 50 років. Там вони мають пройти місячну підготовку перед відправленням у військові частини. Серед мобілізованих здебільшого люди з сіл нашого району. З міста виявили бажання служити понад 20 добровільців. Є й такі, які вдруге і втрете бажають йти на схід.

- Я оправляюсь на восток, чтобы агрессор сюда не пришел, - каже понтонер Ельдар Абдурахманов.

Сльзи, зойки матерів і дружин лунали час від часу. Перед відправленням кам’янецьким воякам напутне слово від представників духовної ради сказав заступник голови духовної ради міста отець Тарасій, освятили їх отці Юрій та Олександр, а від представників протестантських церков Ігор Андрушко вручив євангелії.

Патріотично налаштовані чоловіки заспокоювали своїх дружин, мамів, сестер. Перехожі зупинялися, плакали, благословляли, бажали якнашвидшого повернення додому.
На відміну від нас, чемеровецькі жінки блокували виїзд мобілізованих.

Теги: АТО, мобілізація

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.