Перейти на мобільну версію сайту


27.02.2015

ПІЛЬГИ БУДУТЬ НЕ ДЛЯ ВСІХ

23 лютого під час чергового засідання ради ветеранів обговорювалося питання поліпшення транспортного обслуговування ветеранів війни та праці району.

Як повідомив з цього приводу начальник відділу інфраструктури та туризму РДА Микола Чумак, на сьогодні правом на безкоштовний проїзд в автобусах загального користування приміських маршрутів у районі користується близько 26,5 тис. громадян. Відповідно до кошторису на 2014 рік, для відшкодування збитків перевізникам за пільгове перевезення пасажирів було передбачено 2565,7 тис. грн (у т.ч. на погашення заборгованості за 2013 р. на суму 707,5 тис. грн).

У кошторисі на 2015 рік передбачено 2357,6 тис. грн на пільгові перевезення (у т.ч. на погашення заборгованості за 2014 р. - 217,2 тис. грн).

Відповідно до закону, з 1 червня право на пільговий проїзд матимуть лише окремі категорії громадян, зокрема, інваліди І та ІІ групи (у т.ч. інваліди війни), учасники бойових дій, діти-інваліди, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, учні з малозабезпечених сімей, особи, які супроводжують інваліда І групи.

У зв’язку із щоденним подорожчанням, не виключено що незабаром зросте вартість проїзду в пасажирському транспорті, принаймні це питання активно обговорюється в області. За неофіційною інформацією, вартість одного пасажирокілометра може становити 60 коп. (сьогодні ця вартість становить 40 коп).

Про підняття цін на проїзд у маршрутках заговорили і міські перевізники, принаймні вони з усіх сил намагатимуться лобіювати свої інтереси.

Теги: транспорт, пільги, пільгові перевезення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.