Перейти на мобільну версію сайту


18.01.2013

ПІЛЬГОВИКІВ ВОЗИТИМУТЬ Й НАДАЛІ, ЗА НОВИМ РОЗКЛАДОМ

15 січня заступник міського голови Василь Сукач розповів журналістам про перспективи пільгового перевезення в місті на цей рік.
Однозначно, що перевезення пільгової категорії населення буде здійснюватися, але поки що невідомо, за яким графіком. Цьоріч Держбюджет зменшив субвенцію місту на ці потреби. 2012 року на пільгові перевезення було виділено 1 млн. 933 тисяч грн, з них недоотримано - 266 тисяч грн. Транспортники ж міста надали послуг на перевезення пільгових категотрій на суму 1 млн. 997 тисяч грн. Отже, погашення минулорічного боргу увійшло у виділені цьогорічні кошти. Таким чином на цей рік на перевезення пільгової категорії залишається 1 млн. 609 тисяч грн (134 тисяч грн на місяць). Разом з тим, як зазначили представники влади, для ритмічного перевезення комунальний транспортпільгової категорії місто потребує близько 3,5 млн. грн.
Також було порушено питання подальшого існування швидкої допомоги і скорочення штату її працівників. Василь Олександрович повідомив, що де-юре такої одиниці вже немає, а де–факто вона все ж таки існує. З нового року станцію швидкої медичної допомоги було реорганізовано й підпорядковано Єдиному центру медицини катастроф у місті Хмельницькому.
- У Кам’янці-Подільському буде філіал, або ж його назвуть якось по-іншому. Що ж стосується скорочень, то це дезінформація. Навпаки, кількість медиків, які надаватимуть невідкладну та екстрену допомогу, - збільшиться, - додав Василь Олександрович.

Теги: транспорт, пільгові перевезення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.