Перейти на мобільну версію сайту


01.06.2018

ПІДВИЩИЛИ ВИМОГИ ДО БРДМУ

виконком31 травня відбулося чергове засідання виккому, під час якого було розглянуто більше 50 питань порядку денного. 

Його члени погодили надання одноразової допомоги на поховання, проголосували за рішення про забезпечення лікарськими засобами, доповнили перелік осіб, які можуть отримати матеріальну допомогу в департаменті соцзахисту населення, надали дозвіл на розробку проекту реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення міста.

Також заслухали звіт про підсумки роботи комунальних підприємств міста за 1 квартал поточного року, згідно з яким спостерігається динаміка збільшення обсягів виконаних робіт та наданих послуг у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на суму більш ніж 23 млн грн. Найбільшими платниками податків до міського бюджету серед комунальних підприємств стали: КП «Міськтепловоденергія», КП «Спецкомунтранс», КП «Побуткомбудсервіс», ДП «Тепловода», КП «Комбінат благоустрою».

Внесли члени виконкому і зміни до попередньо прийнятого рішення щодо туристичного маршруту БРДМ-Тур.

– Нагадаю, що виконком прийняв рішення про курсування БРДМ на основі погоджених дозволів екологічних інспекцій області та НПП «Подільські Товтри», – зазначив міський голова Михайло Сімашкевич. – Враховуючи звернення жителів міста та за результатами перевірки, яка працювала у вівторок, затвердили більш жорсткі умови курсування БРДМу. Маємо до підприємця, який займається цією діяльністю, три вимоги: швидкість БРДМу не повинна бути більшою ніж 10 км на годину й інтервал руху машин одна за одною має становити 10 хвилин. Це дасть можливість мінімізувати вібрацію. Третє – ведення постійного контролю за станом дорожнього покриття екскурсійного маршруту та в разі його пошкодження негайне відновлення за кошти підприємця.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.