Перейти на мобільну версію сайту


13.12.2019

ПІДТРИМКА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

інвалідиПідтримка соціально-вразливих категорій населення – один з головних пріоритетних напрямків діяльності департаменту соціального захисту населення. З цією метою щоденно проводиться робота з реалізації цілої низки законодавчих та нормативних актів, місцевих програм та заходів департаменту.

Одним з пріоритетних напрямів держави залишається всебічна підтримка сімей, в яких проживають особи з інвалідністю, які потребують забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації. До департаменту в 2019-му надійшло 893 звернення від осіб, які потребують забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації. Укладено 153 договори на забезпечення та оплату технічних та інших засобів реабілітації на суму 4 737 972 грн. На сьогодні видано 1335 засобів реабілітації та оплачено 125 договорів на загальну суму 3 460 912 грн.

На обліку перебуває 3092 особи з обмеженими фізичними можливостями, які потребують забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації. В Централізованому банку даних з проблем інвалідності сформовано 4832 електронних направлення для замовлення вищезазначених виробів.

Проведена виплата грошової компенсації за самостійно придбані мобільні телефони 70 особам з інвалідністю по зору та слуху на суму 223 885 грн. Оздоровлено 11 учасників антитерористичної операції в санаторно-курортних закладах України – «Золота Нива», «Перлина Поділля», а також оздоровлено 35 осіб з інвалідністю загального захворювання та дитинства. На зазначені цілі витрачено 407 592 грн. Путівками в санаторії, які відносяться до сфери Міністерства соціальної політики («Слава», «Батьківщина», «Перемога», «Салют») забезпечено 17 ветеранів війни та 46 осіб з інвалідністю. На облік на забезпечення безкоштовними путівками на санаторно-курортне лікування взято 185 осіб.

З метою соціального захисту одиноких громадян та осіб з інвалідністю 32 особи, які за станом здоров’я та рекомендаціями лікарів потребували поселення в будинок-інтернат, направлені на поселення в дані установи. 4 дитини з інвалідністю внаслідок ДЦП за рахунок коштів державного бюджету забезпечені реабілітаційними заходами в реабілітаційних установах – «Крок за Кроком», «Козявкіна» та «Апіс-Меліфіка» на суму 75 912 грн.

Професійну адаптацію за професією «Водій автотранспортних засобів» в ПП «Небосвіт» пройшли 5 учасників антитерористичної операції на суму 17 500 грн. Отримали послуги з психологічної реабілітації в санаторії «Перлина Поділля» чотири учасники антитерористичної операції на суму 42 215 грн.


Теги: підтримка соціально-вразливих категорій населення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.