Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2013

ПІДОЗРЮВАНИЙ У ВБИВСТВІ ПАВЛА ТЕПЛЮКА ЗАЗІХНУВ НА «ФОРТЕЦЮ»

17 січня відбулося слухання цивільної справи за позовом підозрюваного у вбивстві Павла Теплюка Сергія Макоцея до газети «Фортеця» і її редактора Ольги Жмудовської.
Позивач цього разу наполягав на тому, щоб у якості третіх осіб було залучено його мати та співмешканку, які нібито постраждали від публікацій в пресі та Інтернеті через причетність їхнього родича до вбивства. Що їх нібито цькують кам’янчани, а це, відповідно, паплюжить їхню честь та підриває репутацію. Моральні збитки позивач оцінив у 6 млн. грн - солідарно з газети та її редактора. Також він стверджує, що газета ввела в оману читачів, розповсюдивши неправдиву інформацію та назвавши його вбивцею. На що адвокат відповідача заперечив і довів, що прямого звинувачення у вбивстві конкретною особою в газеті не було.
На те, що інформація надрукована без згоди позивача, адвокат зазначив, що журналіст не зобов’язаний бігати за кожним, аби поширити інформацію, яка цікавить усе місто та є суспільно необхідною.
Позивач вимагав накласти арешт на майно і банківські рахунки газети. Проте ця вимога суперечить закону, тому що її прийняття може підірвати подальшу господарську діяльність підприємства. Зважаючи на це, суддя у справі Людмила Шевцова ухвалила рішення не задовільнити вимогу Сергія Макоцея: не арештовувати майно і банківські рахунки газети. Також було відхилено рішення з приводу залучення третіх осіб у справі.
Як і кожного разу, ув’язнений плював у залу суду.
На жаль, працівники спецпідрозділу «Грифон» не зуміли припинити таку хамську поведінку. А тому, напевне, на всі судові засідання, де фігурує Сергій Макоцей, варто були би викликами «Беркут».
Наступне судове засідання у цій справі відбудеться 31 січня. 

Теги: газета "Фортеця", Макоцей

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.