Перейти на мобільну версію сайту


14.09.2018

ПІДКОРЮВАЛИ ЧОРНОГОРІЮ

розмайНародний театр пісні «Пісенне мереживо» повернувся з ІX інтернаціонального фольклорного музично-хореографічного фестивалю «Budvanska Riviera – 2018», який проходив з 5 до 9 вересня у м.Будва, Чорногорія. 

Нашому районному колективу «Пісенне мереживо» (керівник Володимир Кусік) випала велика честь очолювати парад колективів з 10 країн світу, зокрема з України, Румунії, Болгарії, Словаччини, Сербії, Хорватії, Латвії, Естонії, Польщі та Чорногорії.

Під запальні музики «Пісенного мережива» витанцьовували учасники колективів з Болгарії та Польщі. 

– Було неочікувано та приємно, коли звідусіль лунали гасла «Слава Україні, Героям слава!», – ділиться враженнями керівник народного театру пісні Володимир Кусік. – Запальної атмосфери фестивалю надав виступ нашого колективу, який розпочав концертну програму. Неймовірні овації лунали від усіх учасників колективів різних країн. Чорногорія почула щиру українську пісню, яка линула по безкраїх горах.

«Пісенне мереживо» висловлює велику вдячність районній владі, яка всебічно підтримала та організувала поїздку колективу, а також керівникам делегації – першому заступнику голови РДА Мар’яні Великохатько та начальнику відділу культури, туризму, молоді та спорту Віктору Дорожу, які надихали колектив у хвилюючі моменти фестивалю. 

Також маємо нагоду зі словами вдячності звернутися до наших друзів, які допомогли колективу в організації поїздки – депутату міської ради Валерію Гордійчуку, приватному підприємцю, власнику оптово-торгової бази «Октава» Михайлу Прокопову, голові Тетяні Криворучко та виконавчому апарату Жванецької ОТГ.


Теги: «Пісенне мереживо» на фестивалі «Budvanska Riviera – 2018»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.