Перейти на мобільну версію сайту


27.01.2017

ПІДКАЧАЛА КИТАЙГОРОДСЬКА ЛОГІСТИКА

китайгородУ Китайгородській об’єднаній громаді не вщухає протистояння між депутатом сільської ради Євгенією Коритник та керівництвом громади.

Цього разу скандал розгорівся навколо шкільних автобусів. Наразі громада має два таких автобуси, один із яких довозить дітей до Рогізнянської школи, інший - до Китайгородської. Під час руху по маршруту вони зустрічаються, і складається враження, що логістику шкільних перевезень хтось до кінця не продумав.

Під час одного з таких рейсів, аби зекономити, два автобуси зустрілися в одній точці - селі Деммшин, де діти з одного автобуса пересіли в інший, і транспортні засоби мали би продовжити рух. Натомість він був заблокований, а депутат - ініціатор блокади, почала з’ясовувати у начальника освіти Китайгородської громади, на яких підставах це все відбувається. Варто зауважити, що попередньої згоди від батьків на зміну маршруту освітянські очільники не мали. Тож, зрозуміло, що скандал розгорівся нечуваний.

Усе стало на свої місця у понеділок - батьки та освітяни порозумілися, відтак автобуси таки зустрічатимуться у селі Демшин, де відбуватиметься пересадка дітей з одного траснпортного засобу в інший. Тих, хто навчається у Рогізнянській школі, забиратиме відповідний автобус, а інший забиратиме дітей до навчального закладу, що у с.Китайгород.

Крім цього, в ОТГ вирішилося ще одне, не менш важливе питання. Днями апарат сільської ради нарешті переїхав у нове приміщення, що знаходиться у відремонтованому сільському клубі у Вихватнівцях. Досі керівництво об’єднаної громади тіснилося в класах Вихватновецької школи. І хоч, за словами очільника громади Юрія Безродного, відповідно до норм, вони мали окремий вихід та не заважали навчальному процесу, все ж були змушені виконати розпорядження департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА та до 25 січня звільнити приміщення Вихватновецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Як повідомив Юрій Васильович, можливо, тимчасово сесії сільської ради проводитимуть у Дерев’янському сільському клубі, а згодом, коли закуплять меблі для Вихватновецького клубу, то пленарні засідання відбуватимуться там.

Сьогодні Китайгородська об’єднана громада не лише найбідніша з трьох новостворених району, тут ще й, відверто кажучи, немає дисципліни та порядку. Звичайно, з будь-якої ситуації знаходять вихід, але часто-густо заднім числом.

Теги: Китайгород, шкільний автобус

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.