Перейти на мобільну версію сайту


05.09.2014

ПЕТИЦІЯ ВИБИЛА WI-FI

2 вересня заступник міського голови Сергій Бабій прозвітував за забрані в серпні кошти з платного проїзду через Замковий міст, точніше, від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.
Минулого місяця за добу через міст проїжджало в середньому по 3400 легкових транспортних засобів. Жодної вантажівки, яка курсувала через міст, помічено не було.

Отже, отримано 391 тис. 290 грн. З цих коштів 65 тисяч 215 грн перераховано у державний проїзд.jpgбюджет, до фонду соціально-економічного розвитку міста - 186 тис. 18 грн. Планові витрати (заробітна плата працівників, обслуговування, електроенергія, амортизація, канцтовари та ін.) склали 74 тис. 18 грн. Податок на прибуток - 45 тис. 370 грн, чистий прибутот «КрокПлюс» - 20 тис. 669 грн.
З початку року платний проїзд дав 1 млн. 519 тис. 220 грн, з яких міський бюджет отримав 729 тис. грн, решта - податок на прибуток, державний податок, витрати на обслуговування, амортизацію, заробітна плата.
Оскільки отримані кошти передбачалося насамперед витрачати на Старе місто, то наразі їх частину мають спрямувати на реставрацію Ратуші та Вірменської криниці.
Приємною новиною для жителів та гостей міста стане те, що відтепер у центральній частині Старого міста буде wi-fi. Така пропозиція надійшла владі міста від кам’янчан в «Кам’янецькій петиції». Найближчим часом безкоштовний доступ до мережі Інтернет з’явиться й на Алеї закоханих.

ЗА ПАРТИ - КЕРІВНИКИ
Цікаву ідею запланувала міська влада - уроки для керівників навчальних закладів. А даватимуть їх міський голова та його заступники. Питання, які розглядатимуться, будуть стосуватися прийнятих рішень виконавчим комітетом, аби очільники освітніх закладів могли розтлумачити їх у своїх трудових колективах. Подібні уроки дадуть можливість налагодження співпраці між громадою та міською владою.

ШКОЛИ НЕ ЗАЧИНЯТЬ
- У Кам’янці жодної школи закрито не буде, - заявив заступник міського голови Сергій Бабій. - Минулого року розмови точилися навколо ЗОШ №1 та ЗОШ №2. Але сьогодні це питання закрите. У першій школі цього року збільшилася кількість учнів як порівнювати з минулим роком. Також влада планує в настпному році відремонтувати фасад цього навчального закладу, щоб він вписувався в загальний вигляд Старого міста.

Теги: wi-fi, Старе місто

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.