Перейти на мобільну версію сайту


19.05.2017

ПЕТЛЮРУ НЕ ХОЧУТЬ

17 травня відбулося чергове засідання топонімічної комісії.

Цього разу департамент містобудування та архітектури міської ради підготував проект рішення сесії міськради «Про перейменування вулиць та провулків міста», обумовлений вимогами Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Розглядалося перейменування вулиці Кулика на Романа Шухевича, Люби Берлін на Яна де Вітте, Суворова на Симона Петлюри. 

Проте є звернення мешканців вул.Суворова до депутатів міськради від партії «Відродження» Валерія Слободяна та Миколи Шуханова з проханням відстояти їхні інтереси щодо перейменування вулиці Суворова, на якій вони проживають і яку в рамках декомунізації збираються перейменувати. Вони наполягають залишити назву вулиці, адже Суворов до комуністичних поглядів і символік жодного відношення не мав.

Нагадаємо, що ініціаторами перейменування вул.Суворова виступили депутати міської ради, науково-педагогічні працівники та студенти історичного факультету К-ПНУ.

Також комісія розглянула перелік провулків, які пропонуються до перейменування: Гайдара на Олександра Олеся, Колгоспний на Бастіонний, Папаніна на Тамари Сис, Радгоспний на Урожайний, Шолохова на Євгена Маланюка, Піонерський на Скаутський. Декомунізувати хочуть і відомого селекціонера Мічуріна на Яблуневий, героїчного льотчика Чкалова на Калиновий.

Теги: засідання топонімічної комісії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.