Перейти на мобільну версію сайту


22.07.2016

ПЕРИНАТАЛЬНОМУ БУТИ

Учора в місті перебувала досить представницька делегація у складі начальника управління медичних та технологічних систем ДП «Укрмедпроектбуд» Олександра Солов’я, медичного проектанта-архітектора Дмитра Воробйова, професора кафедри акушерства та перинаталогії національної медичної академії післядипломної освіти Надії Жилки, які допомагають місту у створені перинатального центру. Метою його створення є покращення демографічної ситуації в місті, поліпшення громадського здоров’я, забезпечення доступності до якісної перинатальної допомоги, підвищення рівня репродуктивного здоров’я населення, відворотності випадків материнської, малюкової смерті та зниження рівня інвалідності дітей.

- Оперативний аналіз існуючої медичної допомоги в МЦ «ОХМАТДИТ» показав, що медичні технології потребують удосконалення з метою досягненння якісних стандартів перинатальної допомоги: від планування народження дитини до її зростання, - каже Надія Яківна. - Тому з метою покращення надання перинатальної допомоги в регіоні, є необхідність створення сучасного перинатального центру з впровадженням медичних, технічних, інженерних та інформаційних технологій на рівні європейських стандартів та рекомендованих ВООЗ, заснованих на принципі децентралізації. Таким чином, запланований проект «циклічної» технології для рододопоміжних служб регіону дозволить вчасно і якісно надавати висококваліфіковану медичну допомогу новонародженим, своєчасно діагностувати внутрішньоутробні інфекції, патологічний стан плоду і вагітних, оперативно проводити адекватні лікувально-профілактичні заходи, гарантуючи жінці народження здорової дитини.

Впровадження в регіональних рододопоміжних службах подібних технологій, безперечно, буде мати велике соціально-політичне значення, адже це реальна турбота держави про здоров’я населення як сучасного, так і майбутніх поколінь.


Теги: медицина, перинатальний центр

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.