Перейти на мобільну версію сайту


12.02.2016

ПЕРИНАТАЛЬНОМУ БУТИ, КІОСК ЗНЕСТИ, САМШИТ ЗРІЗАТИ

11 лютого пройшло засідання виконкому міської ради, на розгляд якого виносилося 50 питань.
Члени виконкому погодилися із пропозицією департаменту ЖКГ привести до ладу розподільну зелену зону на вул.Князів Кориатовичів, адже старі туї і самшит крім того, що псують вигляд, ще й несуть небезпеку для водіїв та слугують сміттєзвалищем і ночліжкою для бомжів. Вирішено поетапно замінити старі насадження на троянди. Велася розмова і про оптимізацію ЖЕКів.

Управління охорони здоров’я презентувало проект створення перинатального центру. Навколо цього питання не один рік точаться різні розмови. Аби перейняти досвід і подивитися, чому кам’янецькі породілі їдуть народжувати в Дунаївці, туди вирушив заступник міського голови Вадим Савчук із начальником управління охорони здоров’я Юрієм Пливанюком.

- Відповідь проста - створені всі умови, - каже Вадим Анатолійович. - У Дунаївцях прозоро підходять до питання. До породіль не підпускають страхові компанії, які оббирають початку жінок, а потім і медиків. У нас на цей процес (пологів) залишається трохи більше двохсот гривень, бо потрібно утримувати ще й    страховика. Усі гроші, які породілля сплачує в Дунаєвецький пологовий, йдуть на розвиток установи. Там створено побутові умови, приємне і професійне медичне обслуговування. За останній рік укомплектовано необхідним обладнанням, медикаменти під рукою. Перебування в Дунаєвецькому пологовому коштує від 450 до 600 грн, залежно від комфортності палати. Пологи обходяться в 1300 грн. У нас же перебування один день коштує 500 грн.

Уявіть собі, в Кам’янці медики приймають 1300 пологів, а в Дунаївцях - 900, з них 43 - кам’янчанки, 23 - мешканки нашого району. Щоб створити належні умови для породіль, вирішено повністю змінити підхід до методів роботи. Отже, рішення про створення центру члени виконкому погодили.

Питання про надання пільгової оренди на землю «Сільмашу» і управлінню капітального будівництва УМВС у Хмельницькій області не погодили. Управлінню через те, що воно в Кам’янці будує комерційне житло без відповідних на те дозволів, а «Сільмашу» питання відтермінували, доки підприємство не підвищить заробітну плату й не надасть пропозиції на використання землі.

Взялися знову за тимчасові споруди, власники яких хочуть, щоб їм продовжили терміни паспортів прив’язок. Ніхто нікому нічого не погодить, доки власники кіосків на мікрорайоні Жовтневий та по вул.Князів Коріатовичів не наведуть лад і не прибируть виносну торгівлю зі своїх кіосків, що заважає пішоходам і захаращує проходи. Також вирішено знести незаконно зведену споруду навпроти «Сільпо».

Теги: виконком

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.