Перейти на мобільну версію сайту


01.07.2016

ПЕРШИЙ СНІП УПАВ

врожайАграрії Кам’янеччині розпочали збирання ранніх сільськогосподарських культур. Уже за традицією першими розпочали жнивувати сільгосппідприємства Жванецького напрямку, практично всі з них є учасниками Асоціації «Сільськогосподарські товаровиробники Поділля». Першими до збору урожаю приступили ФГ «Велес-Агро» (Іван Грубі) та ТОВ «МаксФарм» (Христина Завадська).

Наразі наповну йде збирання озимого ячменю та пшениці. За оперативною інформацією, сільгоспвиробники району обмолотили 200 га ранніх зернових культур (3% до посіяних площ), при цьому валовий збір складає 864 т зерна. Середня урожайність ранніх зернових по району досягає до позначки в 40 ц/га. 

Окрім першопрохідців, збирають ранні зернові ТОВ «Фірма «Днастія» (Олександр Боршуляк), ВК «Іскра-2007» (Тарас Маньковський), ПП «Авант-Агро» (Андрій Ванат).

Поряд з цим аграрії взялися за збирання ріпаку, якого наразі з площі 121 га намолочено 252 т при урожайності 21 ц/га. Першими збирають ріпак у ПП «Леон-Агро 2011» (Ярослава Бабій), ВК «Іскра-2007» (Тарас Маньковський), ТОВ СП «Нібулон» та Філія «Мрія» ТОВ СП «Нібулон».

Зернозбиральна і зерноочисна техніка підготовлена до жнив. Загалом з початком жнивної кампанії-2016 в полях району працювало 10 зернозбиральних комбайнів. Враховуючи той факт, що наші сільгосппідприємства мають високопродуктивні комбайни, прогнозується провести жнива ранніх сільгоспкультур за 15-20 робочих днів. Для доробки та зберігання врожаю поточного року достатньо елеваторів, складів, токів та зерноочисної техніки.


Теги: жнива

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.