Перейти на мобільну версію сайту


12.01.2018

ПЕРШИЙ МЛИНЕЦЬ НЕ ЖУЖМОМ. ВИКОНКОМ

11 січня пройшло перше цього року засідання виконавчого комітету міської ради в незвичному форматі. 

– Відтепер усі засіданні проходитимуть у сесійній залі міської ради, – зазначила керуюча справами Яна Мельничук. – Члени виконкому, яких 17, голосуватимуть картками, як і депутати на сесії. Це більш цивілізовано, чітко та прозоро. Сьогодні було перше засідання, як кажуть, накатка і, слава Богу, все пройшло добре. Надалі планується і вести онлайн-трансляції. 

На порядок денний було винесено близько 20 питань, які переважно стосувалися соціальної, житлово-комунальної сфер міста. Члени виконкому підтримали питання, пов’язані з наданням адрес, питання, які підпорядковані службі у справах дітей, зарахуванням на квартирний облік.

Також погодили введення в дію автобусного сполучення №7 «Епіцентр-Старе місто», на якому впродовж останніх трьох місяців проходила накатка, але до «Сервісного центру». Через те, що люди мало орієнтуються на назву «Сервісний центр», вирішили змінити назву маршруту до «Епіцентру». Можливо, з часом і продовжать його, але для цього необхідно відремонтувати вулицю Черняхівського та провести конкурс на перевезення. Взагалі моніторинг показав, що у будні дні цим маршрутом користується по 400-500 пасажирів, у вихідні – 80-90. Причиною цього, швидше за все, є вихідні у «Сервісному центрі» та профтехучилищі. 

Цікавим було питання про встановлення на 2018 рік розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначені вартості будівництва об’єктів. Директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майя Гурська повідомила, що працювала комісія і проводила моніторинг по іншим містам та у зв’язку з тим, що з 1 грудня 2017 року змінилися галузеві тарифи, тому визначили що в кошториси будуть враховувати 5426 гривень.

На що член виконкому, будівельник Олександр Ободовський заперечив, адже на такі гроші в будівництво ніхто не хоче йти працювати і будівельникам дуже важко знайти нормальних підрядників. Він виявив бажання попрацювати у цій комісії, аби реально визначити тариф.

Також було визначено виконання ямкового ремонту доріг рециклером у осінньо-зимовий період, коли не працюють асфальтні заводи. Він становитиме 428 грн/кв.м. А вже коли наприкінці лютого – на початку березня запрацює асфальтний завод, потреба в рециклері відпаде, і ціна на цю послугу теж зміниться.

Члени виконкому затвердили акт комісії про встановлення факту знесення будинку на вулиці Гунській, і тепер його можна буде зняти з реєстрації.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.