Перейти на мобільну версію сайту


26.02.2016

ПЕРШИЙ КРОК ДО «МУЗЕЮ МІНІАТЮР ЗАМКІВ»

Учора пройшло засідання виконкому під головуванням заступника міського голови Григорія Горшунова. На порядку денному було аж 62 питання. Серед них: про списання двох транспортних засобів з управління охорони здоров’я, надання церкві Серця Ісуса Христа дозволу на впорядкування прилеглої території, зокрема висадку нових дерев замість старих та квітників.

Були й досить делікатні питання - про відібрання в родини Венгрусів дітей через поганий догляд і позбавлення батьківських прав обох батьків, а також позбавлення батьківських прав матері двох малолітніх дітей Захарчук. Крім цього, посадовці мусили втрутитися в давнішній конфлікт родини Гайсюків, щоб дозволити батькові бачитися з дитиною без присутності матері та родичів. Зачепилися члени виконкому на питанні надання дозволу приміському маршруту «Райлікарня – с.Зіньківці» здійснювати перевезення через Замковий міст. На що була репліка: «Район спочатку проводить конкурс на пасажироперевезення, а вже потім просить дозвіл рухатися через територію заповідника НІАЗ». Та все ж таки, дозвіл дали при умові, що перевізник дотримуватиметься графіку руху, встановить GPS і матиме чітко одну проміжні запинку в місті – біля автовокзалу.

Також детально зупинилися на наданні погодження паспорту прив’язки підприємцю Ненашєву та дозволу щодо встановлення тимчасових споруд «Музей мініатюр – Замки України» з південної сторони будинку №10 на Старобульварній. У зв’язку з тим, що проект надто дороговартісний і масштабний, на його реалізацію дали 10 років, тобто до 2026 р.
І наостанок було затверджено схему реконструкції вулиць та площ південної частини Старого міста.

Теги: виконком

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.