Перейти на мобільну версію сайту


29.07.2020

ПЕРШИХ П’ЯТЬ НА СТАРТІ

29Після довгого та виснажливого для всіх карантину в дошкільних навчальних закладах району планують відновити роботу. Щоправда, не у всіх і не в повному об’ємі. Мається на увазі не всі дитячі групи і поки що частково. За словами завідувача сектору освіти Кам’янець-Подільської РДА Олени Пронозюк з 1 серпня запрацюють ЗДО в сс. Довжок, Оринин, Кадиївці, Залісся-1 та Слобідка Рихтівська. 

- Наразі працівники держпродспоживслужби проводять санітарний огляд усіх цих закладів та перевіряють дотримання карантинних норм. Як і дитячі садочки міста ми будемо працювати в звичному режимі. Думаю, що і малюки і їх батьки з розумінням поставляться до нових норм перебування в карантині, - зазначає Олена Вікторівна.

Чи готові працювати з 1 серпня дитсадки? Ми завітали в Довжоцький ЗДО «Веселка». Завідувачка садочку Людмила Желізник прокоментувала це так:
- Ми повністю готові до роботи. В садочку виконані всі рекомендації МОЗ (зроблено розмітку в приміщеннях та на групових майданчиках, обладнано куточки з дезиінфікуючими засобами в недоступних для дітей місцях, колектив забезпечено засобами індивідуального захисту). За все це колектив ЗДО, батьки та вихованці щиро дякують Довжоцькому сільському голові Руслану Рябому, депутатам сільської ради, які з невеликого на сьогодні місцевого бюджету виділили 12 тис. 954 грн. Ми їх використали максимально раціонально і саме вони пішли на забезпечення вимог МОЗ для відкриття «Веселки». Долучилися до цієї гарної справи і наші багаторічні спонсори. Вони надали допомогу для вітамінізації харчування. Тож цього тижня титул «Перший спонсор 2020» отримав Віталій Шатурський. Вчинок цієї щирої людини, вважає колектив батьків та працівників, посприяє збільшенню нашої кагорти спонсорів. Тож завдяки їм і їхній небайдужості до долі дітей громади довжоцька «Веселка» до старту готова!

Інші дошкільні закладу району планують відкрити свої двері пізніше.

Теги: дитсадки, район, карантин, відкриття дитячих садків, ЗДО Веселка, Довжок, Людмила Желізник

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.