Перейти на мобільну версію сайту


19.06.2015

ПЕРШОТРАВНЕВУ ЗАЛАТАЮТЬ

За, здавалося, непідйомну задачу взявся новопризначений голова РДА Василь Сукач. Під час свого першого виїзного прийому, який пройшов на базі Гуменецької сільської ради, він запевнив гуменчан, що невдовзі буде с.Гуменцівирішено чи не найболючіше питання села - ремонт центральної дороги - вулиці Першотравневої.

У які лишень інстанції не звертались селяни, навіть вдавалися до досить радикального кроку - перекриття траси, аби влада звернула увагу на їхню проблему. Від постійного руху по головній магістралі села важковаговий транспорт руйнує не лише дорогу, а й будинки мешканців (чимало з них мають тріщини).

- Вивчаючи ситуацію на місці, я дав доручення керівнику підприємства Сергію Косткевичу відреагувати на скаргу громади і слідкувати за навантаженістю транспортних засобів, - повідомив Василь Олександрович. - Щодо ремонту центральної дороги, то мав зустріч із підприємцями, які працюють на території сільської ради, аби ті посприяли в проведенні ямкового ремонту. В ході діалогу вирішили скласти проектно-кошторисну документацію і встановити дольову участь кожного.

Як нам стало відомо, на дольову участь погодилося керівництво найбільшого промисловго гіганта - ПАТ «Агрофірма «Авіс». Уже сьогодні відбудеться чергова зустріч влади та бізнесменів, під час якої, сподіваємось, розрубають цей довготривалий гуменецький вузол.

Теги: с.Гуменці, вул.Першотравнева, ремонт дороги

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.