Перейти на мобільну версію сайту


02.12.2016

ПЕРШОГО НА КОРУПЦІЮ ПЕРЕВІРИЛИ

У вівторок у районній раді працювали представники комітету з питань запобігання та протидії корупції. Посадовці приїхали, аби відреагувати на звернення депутатів райради щодо питання проходження спецперевірки головою районної ради Борисом Бецом.

Спеціально уповноважені особи перевірили необхідну документацію в районній раді, відібрали пояснення в голови райради, його заступника та начальника юридичного відділу, а також депутатів, за підписами яких надійшло звернення. Також вони побували в прокуратурі, де отримали необхідну для роботи інформацію. Результати перевірки комітету з питань запобігання та протидії корупції стануть відомі через тиждень-другий, принаймні, так переконані місцеві чиновники.

Питанням проходження спецперевірки головою районної ради протягом року займалися правоохоронні органи, розбиралася обласна та місцева прокуратура, навіть була створена спеціальна комісія при районній раді, яка мала визначити пройшов Борис Бец спецперевірку чи ні. Зрештою, комісія констатувала факт надання згоди і проходження спецперевірки та рекомендувала звернутися до правоохоронних органів для встановлення винної особи з вини якої пропущено терміни перевірки.

- Мені невідомі результати перевірки Національного агенства з питань запобігання корупції (НАЗК), - коментує ситуацію Борис Бец. - Та якби вони були негативними, самі розумієте, такими ж були би й наслідки.

Голова райради запевняє, що спецперевірку пройшов та каже, що в період попередньої каденції на жодного зі спеціалістів ради не були покладені обов’язки щодо контролю за проведенням спецперевірок, що й стало наслідком порушення, хоча на той час у раді працював головний спеціаліст юридичного відділу Володимир Тихенький. До речі, він також надав пояснення представникам комітету НАЗК. У останніх після відвідин районної ради виникло чимало додаткових питань щодо діяльності посадовці не лише цієї каденції, а й минулої за керівництва Миколи Жогана.


Теги: перевірка, комітет з питань запобігання та протидії корупції

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.