Перейти на мобільну версію сайту


13.07.2012

ПЕРШИХ 14 УЖЕ БЕЗ КАНАЛІЗАЦІЇ

У місті проживає значна частина людей, які вважають, що вони можуть не платити за комунальні послуги та спокійно жити. При цьому споживачі накопичують тисячні борги за опалення, холодну та гарячу воду. Це призводить до того, що всі абоненти міста залишаються без гарячої води, бо підприємство, яке постачає ці послуги, не має змоги заплатити за газ.
КП «Міськтепловоденергія» повідомляє, що відновила роботу бригада з відключення боржників від водопостачання та водовідведення. Ті споживачі, які впродовж трьох місяців не сплачують за комунальні послуги, будуть відключені від водовідведення. Ця робота вже розпочата. Всього за декілька днів було відключено 14 квартир, які залишилися без каналізації.
 Підприємство нагадує, що повторне включення можливе лише з умови повного погашення боргу та сплати додатково 280 грн.
Загалом, цього літа буде відключено понад 1500 боржників, кожен з яких заборгував понад 1 тис. грн. Нове удосконалене обладнання дозволяє відключати тих споживачів, до квартир яких раніше не було доступу.
Тому адміністрація підприємства вкотре звертається до кам’янчан з проханням терміново розрахуватися за спожиті послуги і не допускати відключення.
Вероніка Власик, прес-секретар КП «Міськтепловоденергія»


Теги: КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.