Перейти на мобільну версію сайту


18.08.2017

ПЕРША ВИСТРІЛИЛА

ОТГЩе одна нова об’єднана громада має всі шанси найближчим часом утворитися на Кам’янеччині. Учора необхідні документи до Центральної виборчої комісії надійшли від Слобідко-Кульчиєвецької сільської ради. А вже сьогодні на засіданні ЦВК вирішуватиметься доля перших виборів у майбутній громаді.

Ситуацію коментує ініціатор об’єд­нання, Слобідко-Кульчиєвецький сільський голова Руслан Нестеров.

– Згоду на об’єднання в Слобідко-Кульчиєвецьку ОТГ дали дві сільські ради – Врубловецька та Устянська, – каже Руслан Олегович. – Загалом ми матимемо громаду з центром у Слобідці-Кульчиєвецькій, навколо якої об’єднається 14 населених пунктів – це Мушка-Китайгородська, Слобідка-Кульчиєвецька, Оленівка та Боришківці Слобідко-Кульчиєвецької сільської ради; Врублівці, Яруга та Станіславівка Врубловецької сільської ради; Устя, Баговиця, Велика Слобідка, Мала Слобідка, Шустівці, Цвіклівці Другі і Тарасівка Устянської сільської ради.

Першою згоду на об’єднання дала нам Врубловецька сільська рада. Два тижні тому погодилася об’єднатися в одну громаду й Устянська сільська рада. Усі необхідні документи та висновки підписав губернатор області. Також відповідний перелік документів ми затвердили на сесії сільської ради. Залишилося ще схвальне рішення від ЦВК про призначення перших виборів сільського голови – і ми матемемо громаду, яку в майбутньому будемо розвивати.

І поки всі в районі «товклися» навколо реформи децентралізації, Слобідка-Кульчиєвецька, наче рушниця на стіні, вистілила в потрібному напрямку. У разі позитивного рішення від ЦВК, новоспечена громада зайде в бюджетний рік із коштами для розвитку. 

До слова, 10 серпня Красилівська міська рада прийняла позитивне рішення «Про об’єднання територіальних громад». Це вже дві нові громади, які цьогоріч буде створено на Хмельниччині.

А решта що ж? Напевне, сподіваються на диво, чи на те, що замість них все вирішать...


Теги: ЦВК, ОТГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.