Перейти на мобільну версію сайту


03.03.2017

ПЕРЕЙМАЛИСЯ ПРОБЛЕМАМИ ЖВАНЦЯ

жванецьВчора відбулося засідання виконкому Жванецької сільської ради, участь у якому взяли голова районної ради Борис Бец, депутат районної ради, головний лікар ЦРЛ Віталій Шевчук, працівники управління містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту населення РДА та виконавчого апарату районної ради.

Під час роботи виконкому нагальними питаннями для обговорення стали ремонт системи водопостачання на ділянках декількох вулиць с.Жванець та проведення місячника благоустрою на території сільської ради. Питання водопостачання є досить болючим та вимагає негайного вирішення. Під час його обговорення сільський голова Олександр Солтинський показав голові ради картографічне розміщення вулиць і розказав своє бачення розв’язання цієї проблеми, але для цього необхідні кошти, яких у сільській раді немає. Борис Бец порадив зробити заміну 100 м труби і в такий спосіб вирішити це питання. Також депутати і сільський голова підняли проблему паспортизації сміттєзвалища. Нині воно знаходиться на території села і вважається стихійним. Власного комунального підприємства, яке би мало займатися цією проблемою, немає. Голова районної ради порадив знайти інше місце, а існуюче ліквідувати.

Звертаючись до членів виконкому сільської ради, Віталій Шевчук наголосив на проблемних питаннях, у вирішенні яких він сприяє. Окрім системи водопостачання, ремонту потребує приміщення клубу. Віталій Іванович зауважив, що цей об’єкт буде включено в соціально-економічний розвиток району. Також голова і депутат районної ради порадили сільському голові розробити кошторис на заміну 30 вікон на металопластикові в приміщенні Жванецької школи. 

Теги: засідання виконкому Жванецької сільради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.