Перейти на мобільну версію сайту


23.09.2016

ПЕРЕЙМАЛИ ДОСВІД

желізник16 вересня з дружнім візитом на Кам’янеччині перебувала делегація з м.Здолбунів Рівненської області на чолі з головою Здолбунівської райради Олегом Дацюком. Зустрічали гостей голова районної ради Борис Бец, голова РДА Василь Сукач, заступник голови райради Віктор Кривак, керуючий справами райради Юрій Шубарський. Гості ознайомилися з основними напрямками роботи у соціально-економічній сфері та перспективами подальшого розвитку. Особливу увагу було приділено питанню наповнення бюджету в умовах проведення децентралізації, із яким детально присутніх ознайомив начальник управління фінансів РДА Олександр Федик.

На відміну від аграрного Кам’янець-Подільського району, Здолбунівський район є промисловим, на території розміщено кілька заводів. Тож наповнення їхнього бюджету має свої відмінності. Цього ж дня делегацію гостинно приймав у себе голова Колибаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади Михайло Желізник. Він поділився досвідом, яким саме проходив процес децентралізації на його території, із якими труднощами довелося зіштовхуватися та які в очільника громади плани на майбутнє.

Михайло Дмитрович наголосив, що найперше, що необхідно робити - це провести інвентаризацію земель. Тоді реально можна планувати та формувати бюджет. А вже потім визначати пріоритети розвитку громади. Залучення фахових спеціалістів – це ще одна важлива справа, на яку потрібно звертати увагу. Тож на сьогодні громада динамічно розвивається та рухається вперед.


Теги: досвід, Михайло Желізник

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.