Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2013

ПЕРЕВІЗНИКИ НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ

Епопея навколо конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування Кам’янця-Подільського, яка тривала майже два роки, нарешті доходить до свого логічного завершення. Довгоочікуваний конкурс відбудеться 14 грудня. Та перед цим перевізникам доведеться ще трішки попітніти...
Вчора відбулося друге засідання конкурсного комітету (перше проходило 3 грудня), під час якого в присутності 12 членів комітету та спостерігачів відкривали 230 пакетів документів претендентів на участь у конкурсі. У цих пакетах містилися заяви конкурсантів з інформацією про те, на якому саме маршруті вони бажають працювати. До 14 грудня ці дані мають бути опрацьовані, відправлені запити у відповідні інстанції щодо того, чи претендент не має зафіксованих порушень і заборгованостей. А далі відбуватиметься процедура нарахування балів. Практично перед самим конкурсом - 10, 11 та 12 грудня - з 10.00 до 14.00, на просп.Грушевського,1/2 (СТО) пройде останній етап конкурсу, під час якого буде проведено огляд технічного стану та зовнішнього вигляду автомобілів.
Як повідомив голова конкурсного комітету, заступник міського голови Сергій Бабій, до цього часу з боку перевізників поки що не надходило жодного критичного зауваження щодо роботи комітету.                  
- До початку конкурсу нам потрібно з’ясувати всього декілька моментів, які потребують додаткового пояснення з точки зору закону, - зазначив Сергій Віталійович. - Стосовно трьох питань ми направили звернення у наш департамент юридичного супроводу. До прикладу, як порахувати кількість пасажиромісць в автобусі, якщо в техпаспорті зазначена  кількість 22+1 (місце водія), а фактично там 44 місця (разом із стоячими)? Якщо враховувати дані в техпаспорті, то автобус має право брати участь у конкурсі на рівні з рештою учасників. А коли дивитися на реальну кількість місць, то авто може претендувати лише на той маршрут, у якому цей клас передбачений, а саме на №12.

Теги: пасажирські перевезення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.