Перейти на мобільну версію сайту


22.08.2014

ПЕРЕВІРЯЮТЬ ПІД ЧАС ЗАБОРОНИ?

У районі взялися за перевірку перевізників.
19 серпня на Вірменську площу з’їжджалися автобуси та маршрутки, що здійснюються перевезення пасажирів у сільській місцевості. Як з’ясувалося саме тут, з 09:00 до 13:00, працювала робоча група на чолі з головою РДА Володимиром Барановським та заступником голови адміністрації Анатолієм Крілем, яка перевіряла транспортні засоби, що здійснюють перевезення в районі. До складу робочої групи також увійшли позаштатний радник голови РДА перевізники.jpgОлександр Громик, голова правління Спілки підприємців приватного вантажопасажирського транспорту, депутат районної ради Микола Чайковський, представники відділу інфраструктури та туризму РДА, відділу державного контролю та нагляду за безпекою на наземному транспорті управління Укртрансінспекції в Хмельницькій області.
Перевізники не могли зрозуміти, з якого дива проводиться така ретельна перевірка й чому вони мають з’їжджати з маршруту. Натомість чиновники свою діяльність називали цілковито аргументованою й запевняли, що процедура здійснюється з метою забезпечення стабільної роботи приміського пасажирського транспорту, з’ясування стану виконання перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на автобусних маршрутах району.
Зрештою, новоспечене керівництво району намагалося на власні очі пересвідчитись, у якому стані знаходиться транспорт, що довозить людей по сіл.
Разом з цим, складається враження, що в такий спосіб хотіли аж ніяк не перевірити транспорт, а, швидше за все, посадовців, які за цей транспорт відповідальні. Можливо, районні керманичі та їхні радники не знають, що існує постанова, яка забороняє здійснювати подібні перевірки аж до грудня 2014 року включно, або ж вони на такі дії мають дозвіл від Кабміну.
Нагадуємо, відповідно до ст.31 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік (від 31 липня 2014 р. №1622-VІІ), перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців, які експлуатують транспортні засоби, та суб’єктів обов’язкового технічного контролю протягом серпня - грудня 2014 року дозволено проводити працівникам автотехнічної інспекції винятково з дозволу Кабінету Міністрів України, або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.

Теги: пепевізники, перевірка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.