Перейти на мобільну версію сайту


10.04.2015

ПЕРЕВЕРТАЮТЬСЯ ДЕРЕВА

У місті досить багато дерев, які віджили свій вік, бо їхня висадка здійснювалася понад 50 років тому, коли Кам’янець стрімко будувався і, відповідно, проводився благоустрій. Тоді здебільшого висаджували тополі, які сьогодні досить розрослися і, можливо, мають не дуже падають дереваміцне коріння.

Під час негоди і сильного вітру такі дерева час від часу падають. Кілька років тому кремезна тополя впала просто на проїжджу частину Хмельницького шосе, ледь не розчавивши маршрутне таксі. Кремезни береза й горіх перекрили на деякий час рух на вулиці Гагаріна. А нещодавно ще два дерева впало біля навчальних закладів.

1 квітня кремезна гіляка від поштовху вітру впала біля медичного училища. Добре, що на той час у тому місці не було учнів. Третього квітня вітром перевернуло величезну тополю на вулиці Черняхівського, біля ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти». Дерево впало біля прохідної навчального закладу, зачепивши і пошкодивши дах. Троє дівчаток-учениць та працівниця ДНЗ відбулися добрячим переляком.

Отже, від кримезних дерев у місті необхідно позбавлятися, натомість висаджувати декоративні деревцята, які теж можуть виробляти кисень і не нести нікому шкоди: ні асфальтовому покриттю, коли розростеться коріння, ні лініям електорпередач, ні людям, які під час негоди опиняться неподалік дерев.

Теги: зелені насадження, дерева, благоустрій міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.