Перейти на мобільну версію сайту


08.09.2017

ПЕРЕВАЖАЛИ ОСВІТЯНСЬКІ

5 серпня відбулося засідання 23 (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради VII скликання, під час якого всі питання порядку денного розгянули досить оперативно.

Депутати внесли зміни до сільського бюджету на 2017 рік та затвердили проекти, що будуть реалізовані за рахунок коштів субвенції з Державного та сільського бюджету на формування інфраструктури об’єднаної громади.

Чимало було освітянських питань. Так, народні обранці підтримали реорганізацію шяхом злиття Колубаївського ДНЗ «Берізка» та Колубаївської ЗОШ І-ІІ ступенів в Колубаївський НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ. Також внесли зсіни до Статуту опорного навчального закладу Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія», виділили кошти на безкоштовне харчування дітей, які проживають у сім’ях, що потребують соціальної підтримки.

Було внесено зміни до комплексної Програми соціального захисту населення Гуменецької сільської ради на 2016-2018 роки та заслухано звіт про виконання плану роботи сільської ради за І півріччя 2017 р.

Наостанок розглянули низку земельних питань.


Теги: сесіч Гуменецької сільської ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.