Перейти на мобільну версію сайту


28.06.2018

ПЕРЕСЕЛИЛИСЯ

приймальне27 червня відбулося відкриття приймального відділення і травматологічного пункту.

Задля зручності жителів міста травмпункт міської лікарні перенесли до травматологічного відділення, оскільки раніше він розташовувався в іншому приміщенні й це викликало чимало незручностей.

До оновленого відділення завітали міський голова Михайло Сімашкевич та народний депутат Володимир Мельниченко. 

Вони оглянули приміщення та нещодавно придбаний сучасний рентгенапарат, який дає можливість вивести результати дослідження он-лайн на екран, має функцію збільшення зображення в разі потреби і найголовніше – не потребує використання звичної для цієї процедури плівки та дає мінімум випромінювання, що вкрай важливо для здоров’я пацієнта, який звертається.

Після спілкування з медичним персоналом, міський голова та народний депутат побували в приймальному відділенні, яке тепер розмістилося в частині приміщення реанімаційного відділення. Тут значно кращі умови ніж у будівлі, де приймальне розташовувалося до цього та потребувало змін.

У планах керівництва лікарні – пробити прямий в’їзд до приймального відділення з вул.Лесі Українки, щоб не трясти хворих по понівеченому проїзду з Пушкінської. Також буде прямий проїзд до травмопункту.

Теги: переселення приймального відділення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.