Перейти на мобільну версію сайту


13.02.2015

ПЕРЕПАЛО ДІТЯМ І ДОРОГАМ

12 лютого відбулося чергове засідання виконкому, під час якого було погоджено зміни до затвердженої депутатами програми «Безкоштовне харчування дітей громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» на 2015 рік. Програма передбачає безкоштовне харчування 60 дітей, які навчаються в 5-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів та 21 дитини дошкільного віку.

Також було визначено перелік доріг, на яких у 2015 році заплановано провести капітальний ремонт. Зокрема, таке щастя випаде вулицям Молодіжна, Гагаріна, Данила Галицького, Огієнка, Тімірязєва, Папаніна, Нігинське шосе, Шевченка, Смотрицька, Північна, Панівецька, Хмельницьке шосе, Чехова, Пархоменка, Матросова, Шмідта, Вокзальна.

Загалом на дороги Кам’янця передбачено 8 млн грн, з яких 2 млн грн буде використано на ямковий ремонт, стільки ж коштів - на поточний ремонт і 4 млн грн - на капітальний.

Незабаром у місті може з’явитись пересувний міні-асфальтовий завод, про що повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Олександр Бабчинський. Компактна установка призначена для переробки старого кускового або відфрезерованого асфальту в готову асфальтобетонну суміш шляхом подрібнення старого асфальту. Як запевняють чиновники, вартість такого асфальту нижча й не втрачається температура під час його транспортування.

Теги: засідання виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.