Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2019

ПЕРЕМОЖЦІВ ВИЗНАЧЕНО

оліпміади23 листопада проведено II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, в якій взяли участь 81 учень закладів загальної середньої освіти міста. Уже пройшли олімпіади з української мови та літератури.

Серед учнів 7-х класів I місце здобув учень ЗОШ №6 Владислав Іванів (учитель Л.І Козунь), II місце розділили між собою Назар Глущак, ЗОШ №7 (О.А.Лаврусевич), Олександр Бєктєрєв, ЗОШ №15 (С.С.Григорак), Матвій Дуцик, НВК №16 (Н.В.Павлюк).

III місце у Михайла Бурячка, СЗОШ №1 (І.І.Теличко), Софії Герасимової, НВК №3 (С.Я.Касапчук), Анастасії Жмурко, СЗОШ №5 (О.Є.Ляхоцька), Любомира Городнюка, ЗОШ №7 (О.А.Лаврусевич), Дарії Везнюк, ЗОШ №12 (І.Є.Гордєєва).

Серед учнів 8-их класів I місце посів Денис Андруховський, СЗОШ №5 (вихователь О.Є. Ляхоцька), II місце – Володимир Ванюшкін, ЗОШ №7 (А.Є.Гарматюк), Владислав Соловей, НВК №9 (І.В.Студенець), Микита Фенцур, ЗОШ №15 (С.С.Григорак), III місце – Володимир Боднар, СЗОШ №1 (І.І.Теличко), Тимофій Бакицький ,ЗОШ №8 (С.В.Атаманюк), Юлія Боднар, ЗОШ №11 (Г.В.Сорочинська), Владислав Гулько, ЗОШ №17 (Л.І. Лізнюк).

Серед учнів 9-х класів I місце виборов Віталій Підпанюк, НВК №14 (вчитель О.С. Андреєва), II місце – Андрій Марков, ліцей (Ю.М.Смольницький).

III місце – Яна Королюк, НВК «Антей» (Б.К. Горох), Олександр Коптєєв, ліцей (Я.Є.Коваль), Ярослав Войцехівський, НВК №13 (Т.О. Єленчак.), Іван Греділь, СЗОШ №1 (І.І.Теличко).

Серед учнів 10-х класів перемогу отримав Андрій Кравасарський, ЗОШ №15 (наставник С.С. Григорак.).

II місце у Романа Павлюка, ЗОШ №16 (Н.В Павлюк), III місце у Владислава Ратушняк, ЗОШ №2 (М.Є.Олійник.), Анастасії Леонтович, НВК №13 (Т.О.Єленчак), Олександра Бурбенка, ЗОШ №17 (Л.І.Лізнюк).

Серед учнів 11-х класів I місце здобув Валентин Середюк, НВК №14 (учитель О.Ф Комарницька), II місце – Валентин Хомов, НВК №14 (О.Ф.Комарницька), Владислав Сєвастьянов, ЗОШ №7 (А.Є Гарматюк),

III місце – Максим Семенишен, НВК №3 (С.Я.Касапчук), Олександр Сушицький, ЗОШ №6 (Л.І.Козунь), Олексій Василевич, НВК №13 (Т.О.Єленчак).

24 листопада проведено II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, в якій взяли участь 66 учнів закладів загальної середньої освіти міста.
Серед учнів 8-х клас: I місце – Олександр Пірожак, НВК №14 (Ганаба В.В.). II місце – Володимир Боднар, СЗОШ №1 (Михайліченко О.А.), Владислав Соловей НВК №9 (Нестача Я.І.), Володимир Ванюшкін, ЗОШ №7 (Гудима Н.М.).

III місце – Юлія Королюк №9 (Нестача Я.І.), Софія Кітаєва, ЗОШ №6 (Сопільник Р.М.).

9 клас: I місце – Валері Чесанівська, НВК №9 (Нестача Я.І.). III місце – Маргарита Кам'янецька, ЗОШ №8 (Шевченко Т.Б.), Єлизавета Янчук, НВК №14 (Ганаба В.В.), Крістіна Роздобутько, ЗОШ №17 (Морозюк І.В.), Нікіта Савєнков "Антей" (Верстюк В.В.).

10 клас: I місце – Верстюк Олександр "Антей" (Верстюк В.В.). II місце – Василь Макар НВК 14 (Ганаба В.В.), Надія Степанова, ЗОШ №17 (Атаманчук С.І.). III місце – Яна Гузікова, НВК №3 (Мельник О.А.), Ольга Слободян, ЗОШ №7 (Демчинська М.В.), Андрій Соловей, НВК №9 (Жиго О.А.), Яна Булдакова, ЗОШ №10 (Булдакова Л.П.), Калинюк Дар'я "Антей" (Верстюк В.В.).

11 клас: I місце – Віталій Побережний ліцей (Пристай А.В.). II місце – Володимир Дзюба "Антей" (Верстюк В.В.), Потапова Інна, ЗОШ №10 (Ковальська А.А.). III місце – Микола Кинюк, а ЗОШ №6 (Павлевич Н.М.), Дарія Лупійчук, СЗОШ №5 (Воронюк Л.А.), Ярослав Юрчук, НВК №9 (Нетеча Я.І.).

Юлія ДУЛІЧЕНКО.

Теги: II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.