Перейти на мобільну версію сайту


20.12.2019

ПЕРЕМОГЛИ ВЧИТЕЛІ

вчителіПраця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Основне – любов і повага учнів.

Саме за допомогою конкурсу “Учитель року” педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію – “сіяти розумне, добре, вічне”.

За найкращою традицією Всеукраїнського конкурсу “Учитель року” 12 грудня на базі Довжоцького НВК відбувся районний тур конкурсу, який відображав контекст прийнятої Концепції Нової української школи, розглядав виховні акценти та етичну складову професійної компетентності педагога. Свою педагогічну майстерність, професійні уміння і творчі здобутки у номінації “Початкова освіта” представляла Людмила Столярчук, учителька Мукшо-Китайгородського ліцею, а номінацію “Історія” – вчитель Великослобідської гімназії Ігор Ільницький. Конкурсанти щедро ділилися із колегами педагогічними здобутками, демонстрували нові ідеї, креативність і творчий підхід.

Журі районного конкурсу відзначило конкурсантів за високий фаховий та професійний рівень, педагогічну ерудицію, ґрунтовні знання з предмету, уміння налагоджувати контакт із дітьми, спрямовувати їх діяльність на практичне засвоєння програмового матеріалу та визнало переможцями Ігоря Ільницького (ІІ місце) та Людмилу Столярчук (І місце), які нагороджені грамотами та грошовою премією. Людмила Олександрівна представлятиме Кам’янець-Подільський район на обласному етапі.

Бажаємо учасникам сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від зробленого, а ваші щирість і талант знаходять відгук у серцях ваших вихованців!

Прес-служба Слобідсько-Кульчиєвецької ОТГ.


Теги: вчитель року

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.