Перейти на мобільну версію сайту


31.08.2012

ПАВУКА ВЗЯЛИ ДОСЛІДЖУВАТИ

Минулого номера «КлюЧ» розповів про появу в одному з помешкань кам’янчан небезпечних павуків, так званих бразильських мандруючих. Газдиня впродовж двох місяців самотужки намагалася вивести непроханих гостей з оселі. На сполох жінка вдарила, коли її півторарічну донечку вкусив один з них. Іншого джерела потрапляння в будинок кам’янчан павуки.jpgпавуків, як лишень разом з ламінатом, не було встановлено. Пояснення цьому одне: в жодних сусідів павуки не водяться, а їхня поява фіксується відразу після вкладання в будинку ламінату австралійського виробництва, який був придбаний в одному з міських будівельних магазинів, який, до речі, не мав усіх належних документів.
Зрештою, найбільше занепокоєння у мами постраждалої дівчинки було, як вивести цього членистоногого з хати. Куди не зверталася пані Тетяна (так звати маму Насті), всі лише розводили руками, бо справи з такими павуками досі не мали. Лише після втручання журналістів, до оселі постраждалих з’їхалися відповідні служби. Небезпечного павука відправлено на дослідження у Львів. Працівники МНС провели обробку будинку, відповідну дезінфекцію зробили і працівники ветеринарної служби. Чи всіх павуків вдалося знешкодити, покаже час.
Нині ж турбує інше, як убезпечитися нам, кам’янчанам, від товарів з магазинів іноземного виробництва. Тож коли купуєте товар, обов’язково вимагайте документи на нього.

Теги: павук бразильський мандруючий

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.