Перейти на мобільну версію сайту


26.10.2012

ПАЦІЄНТАМ - НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

24 жовтня для представників влади та журналістів було презентовано цифровий ендоскоп, придбаний за кошти з міського бюджету. Ця відеоендоскопічна система для дослідження шлунково-кишківного тракту передбачає забезпечення візуалізації через відеомонітор і доступу до верхніх відділів шлунково-кишківного тракту. Також вона дозволяє оглянути стравохід, ДПК, з отриманням зображення високої якості.   
Такого обладнання немає в найближчих до Кам’янця районах.
- Ендоскопічне обладнання, яким користувалися до цього, могло провести якісно лише 1500 обстежень, - зазначив медицина.jpgначальник міського управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк. - З часом, через помутніння оптичних пучків, чіткість зображення зменшується і, відповідно, погіршується якість діагностики. Зазвичай, таке обладнання у 5 і 6 разів перепрацьовує закладений у нього ресурс.
Вихід з ладу ендоскопічного обладнання загрожував зупинкою діагностичного процесу, і міг би залишити стотисячне місто без повноцінної діагностики, в тому числі, при наданні допомоги у невідкладних станах, особливо при потраплянні чужорідних тіл у дихальні шляхи дітей та кровотечах - у дорослих.
Придбання цифрового ендоскопа з відеосистемою дозволить проводити ранню діагностику пухлин та предпухлинних станів, своєчасно виявляти та оздоровлювати передпухлинні стани з метою недопущення їх у злоякісне переродження. Унікальні технічні характеристики цифрового ендоскопа дають переваги як в діагностиці, так і в терапевтичних цілях, забезпечуючи широкий асортимент діагностування.

Теги: медицина, ендоскопічне обладнання

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.