Перейти на мобільну версію сайту


07.03.2014

ПАТРІОТАМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ, ПАТРІОТАМИ СТАЮТЬ...

У Кам’янці створено штаб з координації дій в особливий період, який очолив міський голова Михайло Сімашкевич. Про мобілізацію мова поки що не йде, але місто ніби перебуває в стані посиленої бойової готовності.
Наразі чиновники перевірили стан стратегічних об’єктів зокрема, станцію 1-го та 2-го підйому Дністровського водогону, філію «Лактіс» ДП «Аромат», ТОВ «Модуль Україна», Цибулівську мобілізація (1).jpgГЕС, ТЕЦ, ДП «НТК «Завод точної механіки».
У військовому комісаріаті - черга. Майже півтисячі добровольців, починаючи з суботи, 1 березня, прийшли до військкомату, аби записатися в лави Збройних сил України. Як нам стало відомо, у цьому списку є депутат міськради, відомі в місті підприємці, афганці. Зголосився захищати суверенітет держави навіть чоловік 1944 року народження. Охочими виявилися й жінки.
За словами військового комісара ОМВК Ігоря Рибака, записують всіх, хто бажає, аби, так би мовити, підтримувати на висоті патріотичний дух.
Разом з цим, загальна мобілізація поки що не була оголошена, лише війська переведені у вищий ступінь готовності. Тож не варто панікувати. Нині у військкоматі кипить робота: до всіх, хто перебуває у запасі, телефонують, перевіряють, чи людина проживає за місцем реєстрації, вручають повістки. Фахівці військомату, відповідно до розпорядження міськвиконкому, створюють дільниці оповіщення, які в основному розміщуватимуться в навчальних закладах та держустановах.
Звернення до громади оприлюднило керівництво кафедри військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка, пообіцявши добровольцям допомогти з проходженням первинної підготовки та перепідготовки на кафедрі.
Занепокоєні ситуацією в країні і ветерани війни, праці та Збройни сил, та матері військовослужбовців, які як ніхто знають ціну людському життю.
З ініціативи директора КП «Спецкомунтранс» Сергія Гжебовського, колишні військовослужбовці-офіцери створили свій штаб взаємодії з мобштабом. Показавши свою громадянську позицію, вони готові допомагати в навчанні й підготовці до мобілізації загонів.
Намір про створення громадської організації «Народний захист», до складу якої увійдуть колишні правоохоронці, ветерани, пенсіонери ОВС, та всі, кому не байдужа доля країни, задекларував ветеран ОВС, підполковник запасу Олександр Остафійчук.
- Кам’янець - одне з перших міст, яке підтримало незалежність України, - каже Олександр Олександрович. - Ми як ніхто розуміємо, наскільки важливим є збереження спокою й порядку в місті. Не допустимо, аби провокатори поширювали неправдиву інформацію та сіяли паніку серед населення.
Позавчора традиційна смолоскипна хода вулицями міста була досить незвичною - панував піднесений, бойовий настрій. Було таке всеохопливе відчуття патріотизму, ніби країна й справді відродилася. Як і сподіваємось, патріоти в ній.

Теги: мобілізація

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.