Перейти на мобільну версію сайту


09.02.2018

ПАСПОРТНИЙ АЖІОТАЖ

паспортиЩе з ранку 8 лютого у Центрі надання адміністративних послуг зчинився скандал. Жінки, які прийшли записатися в чергу на отримання паспортів, накинулися на працівників, почали їх обливати брудом і вимагати оформленням документів. Згодом уся група перемістилася до входу.

Керуюча справами Яна Мельничук намагалася пояснити жінкам, що Центр за добу може оформити лише 30 паспортів, на більше технічної і фізичної можливості просто немає. Влада й так перша в області закупила і ввела в дію додаткових два робочих місця для розвантаження паспортних столів. Проте жінки були непохитними, вимагали відповіді на питання: «Що нам робити?».

– Записатися на чергу в Центрі надання адмінпослуг, або звернутися в паспортний стіл на вул.Князів Коріатовичів, – відповіли їм. – А ще можна записатися, не виходячи з дому, в електронну чергу. Закон про ЗНО визначив, що зареєструватися на сесію можна лише при наявності ІD-картки (пластикового паспорта). Але для дітей, які вперше отримують паспорт і мають реєструватися для здачі ЗНО, визначено два дні на тиждень (вівторок, п’ятниця), коли їм надане зелене світло.

Людям потрібно заспокоїтися, не влаштовувати ажіотажу, адже паспорти поміняти вже на завтра не обов’язково, тому спочатку дайте це зробити тим, кому це потрібно в першу чергу.


Теги: ЦНАП, міська рада, паспортизація

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.