Перейти на мобільну версію сайту


25.03.2016

ОСВІТА В УКРАЇНО-НОРВЕЗЬКОМУ ПРОЕКТІ

Міське управління освіти і науки (начальник Світлана Старченко) виграло конкурс і стало учасником українсько-норвезького проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Світлана СтарченкоУкраїні», який фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії.

Цей проект реалізується за сприяння двох асоціацій органів місцевого самоврядування з Норвегії та України – Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад та Асоціацією міст України – у співпраці з Норвезьким інститутом міських і регіональних досліджень. Реалізація відбувається за трьома напрямами: освіта, медицина, соціальних захист.
Метою проекту є зміцнення місцевого самоврядування в Україні шляхом підвищення якості надання послуг соціального сектору – освіта, охорона здоров’я, соціальний захист населення та створення умов для забезпечення соціальної рівності і впровадження європейських стандартів.

Разом із кам’янчанами в групі «Освіта» працюватимуть освітяни зі Львова, Тернополя, Дніпропетровська, Херсона, Миколаєва, Житомира, Чернівців.

З учасниками проекту зустрілися посол Норвегії Йон Елведал Фредріксен, виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик та заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНУ Сергій Дятленко.

Теги: Світлана Старченко, освіта

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.