Перейти на мобільну версію сайту


22.11.2013

ОСТАННІ СОЛДАТИ НА СЛУЖБІ

16 листопада в 11-му понтонно-мостововому батальйоні присягу прийняли останніх 45 новобранців. Уже з весни про безпеку і суверенітет держави дбатиме професійна армія. На службу за контрактом призиватимуть сержантів.
З нагоди останньої присяги молоде поповнення прийшли привітати начальник гарнізону полковник присяга.JPGВолодимир Родіков, безпосередні командири, рідні та близькі. Освятив молодих бійців отець Тарасій.
Цьогорічне армійське поповнення складається з 18 юнаків, які призваних з міст, та із 27 - з сільської місцевості. Дев’ятеро із них мають повну вищу освіту, 5 - базову вищу, 23 - професійно-технічну, 8 - загальну середню. 41 солдат до служби в армії здобув цивільну спеціальність, 8 - працювало до призиву. Усі солдати вважають військову службу престижною.
З нагоди складання військової присяги на вірність українському народові за старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків військовослужбовцям було нагороджено відзнаками, грамотами та подяками капітана Олега Гомілко, старшину Богдана Блажко, старшого прапорщика В'ячеслава Бойко, старших сержантів Дениса Гаврилюка, Руслана Дармограя, солдатів Дмитра Зелінського, Сергія Пшеничного, Василя Коломійчука. Листи-подяки отримали батьки солдатів Дениса Тетервака, Сергія Попелюшко, Олега Касюна.

Теги: військові, присяга

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.