Перейти на мобільну версію сайту


22.04.2016

ОСТАННЄ КИТАЙСЬКЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

19 квітня відбулося засідання земельної комісії під головуванням Валерія Слободяна. Члени комісії розглянули земельні питання, заплановані на розгляд депутатського корпусу. Їх буде понад 140. До  комісії з поясненням звернувся мешканець пров.Амбулаторний з приводу того, що свого часу родина придбала будинок, до якого належало 10 с землі, але біля дому ще є 20 с, які сім’я орендувала. Тепер вони хочуть скористатися своїм правом і отримати по 10 с на власника і його дружину. На попередніх сесійних засіданнях було прийнято рішення віддавати вільні земельні ділянки учасникам АТО. Тому це питання буде винесене на розгляд усього депутатського корпусу.

Члени комісії схвалили надання землі під гаражі на вул.Жукова, 37. Окрім земельних питань, голова комісії порушив проблему приміщення колишнього райунівермагу «Смотрич», який вже довгий час не можуть довести до ладу. Приміщення не один раз міняло власників, які щоразу обіцяли його відбудувати. З ними неодноразово велися перемовини про те, що напіврозвалена будівля псує обличчя туристичного міста. Єдине, на що спромоглися власники – закрити руїни масксіткою. Навколо будівлі вже немає огорожі, її перетворили в громадський туалет. Там дуже небезпечно, бо є вільний доступ для дітей, які знайшли місце для ігор. Комісія вирішила зробити власнику останнє «китайське попередження» і, якщо він не почує, буде поставлене питання про визнання будівлі як руїни і в судовому порядку почнеться процедура відбирання.

Земельна комісія вирішила звернутися до сесії, щоб розглянути питання про розробку довготривалої програми зі збору, переробки та утилізації сміття. За основу можна взяти досвід Швеції чи Німеччини. За словами Валерія Анатолійовича, починати впровадження цієї ідеї потрібно з дитсадка та школи. Для цього слід вкладати у свідомість наших дітей та молоді розуміння шанобливого ставлення до екології. І при потребі можна буде поїхати за кордон для вивчення досвіду з цього питання.

Перебуваючи свого часу в Німеччині, була приємно вражена одним випадком: вранці фрау Марія виносила пакети зі сміттям. У неї окремо були зібрані пляшки різного кольору, папір, тетрапак. Але фрау повернулася назад у помешкання з одним повним пакетом сміття. Як виявилося, контейнер з пляшками коричневого скла був заповнений... А от наша газдиня взяла б й кинула пакет біля контейнерів, а фрау цього собі не дозволила, бо поважає себе і працю людей. Насамперед, це говорить про людську гідність. Українці не навчені сортувати побутові відходи. У нас у сміттєвому відрі опиняється хліб, помідори, папір, пластикові пляшки, склотара тощо. Можливо, це тому, що в нас не було баків для різного сміття, а все звалювали в один контейнер. І це в кращому випадку, бо зустрічається багато таких, які все сміття спускають через унітаз.

У нашому місті пластик намагаються викидати в окремий контейнер, а там господарюють безхатьки, які здають вторсировину й отримують засоби для існування. У Кам’янці чимало випадків, коли люди назбирують стільки пластикових пляшок і іншої вторсировини, що й їхніх помешкань із того сміття не видно, при цьому розводять сморід та антисанітарію.

- Ми маємо розуміти, що ми - кам’янчани, і Кам’янець - наше рідне місто, до якого слід ставитися з любов’ю, - каже депутат.

Теги: земельна комісія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.