Перейти на мобільну версію сайту


08.03.2018

ОСНОВНИЙ АКЦЕНТ – НА РЕСТАВРАЦІЮ

сесія6 березня пройшла 52 сесія міської ради. На початку військовий комісар Володимир Возний разом із міським головою Михайлом Сімашкевичем вручили матері загиблого в зоні АТО старшого солдата, командира бойової машини – командира гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу Ростислава Доброшинського Оксані Вікторівні орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Сесійний день розпочався із клоунади, яку представляла місцева діячка. У неї вже розпочалися передвиборчі перегони. Наразі вона впевнена, що представляє на виборах майбутнього президента-грузина. Упродовж усієї сесії вона вигукувала через гучномовець, який принесла із собою, свистіла через нього, чим заважала нормальній роботі депутатів у залі. Проте з нею ніхто не хотів зв’язуватися та скласти протокол на хуліганські дії, хоча в залі були поліціянти. Наприкінці сесії пані намагалася вирішити глобальні проблеми всієї держави.

Попри все сесійні питання, яких було близько двохсот, депутати розглянули. Спочатку Михайло Євстафійович презентував відеозвіт про діяльність виконавчих органів за 2017 рік. Було затверджено виділення матеріальної допомоги у розмірі 60 тис. грн одному з членів сім’ї загиблого або важкопораненого учасника АТО на виготовлення проектної документації для відведення земельних ділянок.

Підтримали народні обранці програму наших учасників бойових дій зі створення реабілітаційного центру для атовців. Більш детально її обговорять на засіданні депутатського клубу 13 березня. Передбачили 700 тис. грн на попередні протиаварійні роботи частини муру Північного бастіону Старої фортеці. Депутат Валерій Слободян озвучив висновки проведеного технічного обстеження будівельних конструкцій муру західної частини. Аби не допускати надалі руйнації різних історичних об’єктів, Валерій Анатолійович запропонував зібрані кошти від проїзду через Замковий міст спрямовувати на реставраційні роботи. Нині велику стурбованість викликає технічний стан напівбашти північного муру замку, башти Лянцкоронської, Західного каземату, північних та південних мурів замку та Нового замку. З його ініціативи була підрахована вартість ПКД та робіт, необхідних для нормального збереження пам’яток. Отже, ПКД на об’єкти Старого замку склала близько 5 млн грн та близько 2 млн грн – на Новий замок. Вартість протиаварійних і реставраційних робіт становить приблизно 22 млн грн на об’єктах Старого замку і 18 – Нового замку. Тобто вже сьогодні потрібно на ці роботи 40 млн грн. Зволікання з проведенням цих робіт в майбутньому збільшить вартість робіт у геометричній прогресії. Від імені земельної комісії депутат запропонував постійно виділяти гроші з міського бюджету в сумі 2 млн грн на рік, а також звернутися до ОДА з проханням виділити кошти на співфінансування з обласного бюджету. Слід створити спеціалізовану ремонтну бригаду в комунальному підприємстві, а також виділити 60 тис. грн для отримання КП ліцензії на виконання реставраційних робіт. Це й погодили депутати. 

Також розглянуто питання про затвердження заходів на виконання положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Зокрема, перейменування житлово-експлуатаційних підприємств. Депутати затвердили програму «Капітальний ремонт тротуарів міста Кам’янця-Подільського». Нині в комунальній власності знаходиться 97 тротуарів, з них переважна більшість побудована в 60-80-их роках. 90% тротуарів вже пережили свій вік. Причиною цього є погане фінансування робіт капітального та поточного ремонтів. Підтримано Положення про міський конкурс проектів та програм неприбуткових організацій.

Цього разу знову виникло питання про перейменування вулиці Суворова. Знову намагалися підбурити мешканців цієї вулиці, які прийшли відстояти свої права на сесію. Але й цього разу їм вдалося відстояти і вчергове питання про перейменування вулиці Суворова зняли з переліку вулиць, які підлягають перейменуванню.


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.