Перейти на мобільну версію сайту


20.04.2012

ОСББ ВРЯТУЄ КОМУНАЛЬНИЙ СВІТ?

19 квітня на вул.Пушкінська, 44 (ІІІ поверх) відкрито Ресурсний центр, який допомагатиме в роботі об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Його очолила Олена Мазур.
Центр займатиметься інформаційною та просвітницькою роботою серед мешканців міста. Насамперед, це роз’яснення переваг та перспектив організації ОСББ, залучення фінансових ресурсів для поповнення житлового фонду ОСББ, участь у підготовці міських програм, нормативних документів стосовно організації та функціонування об’єднань, надання індивідуальних консультацій щодо діяльності об’єднання, інформаційне та правове сприяння новоствореним ОСББ тощо.
Створення такого центру стало можливим завдяки співпраці з проектом Реформа міського теплозабезпечення (РМТ), що фінансується USAID, Інститутом місцевого розвитку (ІМР), громадською мережею «ОПОРА», міською владою та Асоціацією ОСББ м.Кам’янець-Подільський.
У церемонії відкриття Ресурсного центру взяв участь міський голова Михайло Сімашкевич разом із своїм заступником Сергієм Бабієм. Також на урочистостях були присутні заступник проекту РМТ Андрій Міцкан, представник ГМ «ОПОРА» Тетяна Бойко, голова правління Асоціації ОСББ м.Кам’янець-Подільський Ігор Григоренко та голови правлінь ОСББ міста.
Після церемонії відкриття відбувся круглий стіл на тему: «Співпраця влади та громадськості задля розвитку ОСББ у місті». Гості детально розповіли про тонкощі створення об’єднань та подальшу їх діяльність. Господарі ж, у свою чергу, поділилися досвідом, який вони вже набули за час своєї роботи.

Теги: ОСББ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.