Перейти на мобільну версію сайту


15.05.2015

ОПАЛЕННЯ, КВАРТИРИ І ЩУРІ

13 травня міський голова Михайло Сімашкевич приймав кам’янчан. На прийом записалося 11 скаржників. Здебільшого це були мешканці багатоповерхівок, які клопотали про відключення їхніх квартир від центрального опалення.

Родина Дідюків з вул.Вокзальна скаржилася на неякісну подачу тепла в квартиру та просила дати дозвіл на встановлення індивідуального опалення. З таким же проханням прийшов безробітній мешканець цієї ж вулиці, бо він сам хоче регулювати температуру повітря у своєму помешканні, щоб зекономити кошти. Міський голова зауважив, що відповідно до постанови Кабміну, з 2008 року заборонено встановлювати в багатоповерхівках індивідуальне опалення, через те, що йде розбалансування всієї системи теплопостачання і тягар оплати за тепло несуть інші власники квартир.

Виходів із цієї ситуації три: оформити субсидії, від’єднатися від теплопостачання всім будинком, або - судитися.

Пані Олена з вул.Гагаріна, 73 скаржилася на те, що в їхньому будинку опломбували вентель на тепловому лічильнику. На це представники КП «Міськтепловоденергія» повідомили, що в будинку хтось постійно прикривав вентиль задля економії тепла і це призводило до псування системи.

Що ж до встановлення лічильника обліку теплової енергії на будинку вул.Панівецька, 14, то це питання вирішилося миттєво. Заявка мешканців по системі 50Х50 поставлена на чергу і найближчим часом буде реалізована.

Пані Тетяна розповіла міському голові свою сумну історію, що вона доглядала подругу, яка померла, згодом померла і донька, пізніше й онук повісився, після них залишилася кімната на вул.Пушкінська, і вона хоче її переоформити на себе, щоб була можливість встановити надгробні пам’ятники на їхніх могилах. Але житло належит до комунальної власності, і воно не може бути переоформлене на сторонню людину, а повинно бути виділено наступному претенденту в черзі на отримання такого житла.

Ірина Павлівна з вул.Панівецька, 12 поскаржилася на щурів і те, що ЖЕК видав її матері отруту проти гризунів, щоб вона сама з ними боролася. Але жінка цього зробити не може, бо вже в поважному віці. Щурі оселилися в вентиляційній шахті і там розмножилися, а тепер ходять у гості по домівках мешканців.
Усі питання поставлені на контроль, недоліки будуть усунені відповідними службами.

Теги: прийом міського голови, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.