Перейти на мобільну версію сайту


16.03.2012

Олена Кузема побувала в джунглях

Мрія директора департаменту гуманітарної політики Олени Куземи побувати у джунглях нарешті здійснилася. Це вона могла зробити на одній із експозицій під час міжнародної туристичної виставка «ІТВ-2012», що проходила у berl2.jpegБерліні. З 7 до 12 березня делегація на чолі з Оленою Куземою представляла Подільсько-Буковинський кластер, куди увійшли такі міста, як Кам’янець-Подільський, Хотин та Чернівці.
Про результати виставки Олена Леонідівна розповіла під час брифінгу для ЗМІ, а ще - поділилася своїми враженнями та очікуваннями щодо розвитку нашої туристичної галузі. Вона дуже задоволена змогою презентувати наше місто на такому високому kuzema.jpegміжнародному рівні.
- Приємно, що Кам’янцем цікавляться, – говорить директор департаменту. - Ми були представлені як єдиний туристичнй кластер. Кожне місто готувало свою рекламну продукцію. У буклеті про Кам’янець була викладена загальна інформація про наше місто, рекреаційні можливості Дністровського каньйону та найцікавіші інвестиційні пропозиції. Також тут є відомості про так звані сім чудес Кам’янця, про готелі та майбутні фестивалі. На жаль, ми повезли на виставку продукт, який поки-що створюється, і не знайшлося жодного туроператора, який би хотів узятися за продаж турів до нашого міста. Основною причиною такого небажання їхати до нас залишається відсутність нормального транспортного сполучення.
Під час проведення міжнародної туристичної виставки Україна рекламувала себе як тільки могла. Був і традиційний розіграш призів серед відвідувачів нашого павільйону. Серед найцінніших лотів значилися боксерські рукавички від братів Кличків та ексклюзивне весільне плаття від відомого в місті салону «Лоранж». Рукавички виграв індус. А от плаття виграв теж чоловік. Весільна сукня дісталася німецькому українцю (родом з Хотина). Що він буде робити із цим виграшем - господар не повідомив.

Теги: влада, туризм, міжнародні зв’язки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.