Перейти на мобільну версію сайту


13.12.2013

ОГЛЯДАЛИ ГРИНЧУЦЬКІ САДИ

13 гектарів молодого саду, з яких 8 га слив і 5 га яблук, нещодавно заклало на своїх полях СПП «Фарна», що знаходиться в с.Гринчук (керівник Ніна Дубицька). Така перспектива дає можливість розраховувати не лише на кращі показники в галузі садівництва району, а й на створення нових робочих місць.
Нині 50 гектарів саду, якими опікується Ніна Федорівна, дає чималий врожай завдяки працьовитості господині та впровадженню новітніх технологій обробки саджанців та дерев.
У сезон СПП «Фарна» дає роботу більш ніж 40 працівникам із Гринчука та поближніх сіл, є навіть такі, що приїжджають із сусідні областей.
11 грудня заступник голови РДА Ігор Гай побував із робочим візитом на підприємстві та зустрівся із головним інженером Олександром Маковецьким і агрономами. До речі, у СПП «Фарна» не лише збирають урожай фруктів, а й мають сховища для їхнього зберігання. Спеціально побудовані камери вміщають понад 300 тон яблук. Камера охолоджується до відповідної температури і газується за допомогою спеціальної рідини. Це дає можливість зберігати яблука протягом триалого часу, й вони не втрачають своїх корисних властивостей.
Ірина ВАРЕНИЦЬКА, прес-служба РДА

Теги: агросектор, с.Гринчук, садівництво

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.