Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2019

ОДИН ВОДІЙ І КУПА НЕЗРУЧНОСТЕЙ

довжокДнями до Довжоцької сільської ради звернулися мешканці села зі скаргою на тамтешнє транспортне сполучення. Мова про маршрут №42, який прямує до кінцевої зупинки в с.Довжок. 

Раніше, як стверджують більше 250 скаржників, що підписалися під зверненням, цей маршрут обслуговувало п’ятеро водіїв, а вже більше року працює лише один. Графік його роботи дуже не постійний. У вихідні, або коли водій хворіє чи йде у відпустку, маршрут взагалі не обслуговується.

Жителі села неодноразово зверталися у всі можливі інстанції. «Працівники районної адміністрації запевнили, що ми можемо користуватися послугами приміських автобусів, що їдуть через с.Довжок по вул.Смирнова, – пишуть вони, – але досить часто водії не зупиняються у зв’язку з переповненими автобусами, і тоді жителям необхідно йти пішки близько 3 км до зупинки міського маршруту №1».

Ситуацією стурбований і Довжоцький сільський голова Руслан Рябий. Він стверджує, що неодноразово писав звернення з цього приводу до відділу інфраструктури РДА. Відповідь його приголомшила, мовляв, цей маршрут непереспективний, ніхто з перевізників не хоче йти на конкурс.

– Вирішення цього питання – це компетенція транспортного відділу РДА, – каже Руслан Петрович. – Але і ми разом з людьми не сидітимемо склавши руки. Це мої односельчани, за них я горою. Уже направлені відповідні звернення до голови адміністрації Василя Сукача та до народного депутата України Володимира Мельниченка. Сподіваємося на їхню підтримку й на те, що нас почують і це питання вирішиться.


Теги: Довжоцька ОТГ, проблемний маршрут

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.