Перейти на мобільну версію сайту


15.01.2016

ОДНИМ РАДІСТЬ, ІНШИМ ТУРБОТА, А КОМУ Й ШТРАФ

Незважаючи на радість від снігопаду, який розпочався після Нового року, він ще й спричинив незручності під ногами, а подекуди й небезпеку. Через те, що тротуари чомусь не очищалися вдень, і сніг під ногами починав танути, а вночі був мороз, під ногами виникала ковзанка, яка вела кам’янчан до травмопункту.  Якби кожен біля себе вчасно прибрав, то такої ситуації можна було би уникнути.

За яскравими прикладами безгосподарності далеко ходити не потрібно, лише пройтися вулицею Соборною, де достатньо пристойних магазинів, які мають нормальний виторг, але про своїх покупців подбати просто не хочуть. Люди наче корови на льоду намагаються пересуватися повз них. Багато зі власників отримали приписи від КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста» щодо неналежного утримання прилеглої території, хоча за такі речі слід бити по кишені.

Попереду ще кілька місяців зими, тому нагадуємо: керівники комунальних підприємств, ЖЕКів, ОСББ та підприємств, організацій усіх форм власності, власники приватних домоволодінь зобов’язані прибирати сніг із тротуарів прилеглих до їхніх підприємств, житлових будинків, магазинів, офісів, територій та забезпечувати вільний прохід пішоходів. 

Відповідно до Правил благоустрою, прибирання тротуарів та прилеглих територій здійснюється від будівлі до бордюра приїжджої частини дороги. Сніг необхідно складувати на тротуарах біля бордюрів, навколо дерев та на зеленій зоні, а не викидати на проїжджу частину дороги. Не залишайте автотранспорт на ніч на дорогах, адже це не дає можливості снігоочисній техніці своєчасно і якісно виконати очистку доріг.

КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста» застерігає автовласників не паркувати автомобілі біля будинків із даху яких може бути падіння снігу або бурульок; при налипанні снігу на гіллях дерев автомобілі не ставити під деревами, не перекривати пішохідні доріжки.

У разі нависання бурульок звертатися в ЖЕКи, ОСББ, до підприємств, яким належать споруди, до служби міськвиконкому за тел.: 1505.

Тих, хто нехтуватиме правилами благоустрою, після попереджувальних заходів чекає адміністративна відповідальность, а це - накладення штрафу на фізичних осіб від 340 до 1360 грн, та юридичних осіб - від 850 до 1700 грн. 

Теги: благоустрій міста, очищення снігу

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.