Перейти на мобільну версію сайту


14.07.2020

ОДНУ З ОБІЦЯНИХ ДОРІГ ВЖЕ ЗРОБИЛИ

106922233_728187157750560_3237594299488522758_o.jpgДля того, щоб будь-які об’єкти інфраструктури будувалися або ремонтувалися необхідно затвердити низку програм, щоб отримати на них фінансування на державному, обласному чи місцевому рівні. Найбільш проблемними в цьому напрямку об’єктами були і залишаються дороги. Ремонту вони потребують скрізь, не лише в нашому регіоні. Для того, аби визначити, які з них першочергово його потребують, складається їх певний перелік. Його подають на розгляд в обласну адміністрацію і вже там затверджують. 

Потрапили цього року під Програму розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області на 2020-2022 роки дороги в Кам’янець-Подільському районі. Розглядали і затверджували, які саме дороги планується зробити в цей період, під час засідання робочої групи з розробки програми при Хмельницькій ОДА на початку грудня 2019 року. Під час засідання до уваги членів робочої групи був представлений проєкт вищевказаної програми, якому передували відповідні листи Міністерства інфраструктури України та Укравтодору з рекомендаціями, які обов’язково має містити обласна програма. Так, у ній має бути визначений конкретний перелік доріг, на яких будуть здійснюватися ремонтно-будівельні роботи, а також визначенні пріоритетні дороги, а саме: забезпечення під’їздів до опорних закладів освіти, охорони здоров’я, індустріальних парків та інших соціально важливих об’єктів.
Під час засідання члени робочої групи ознайомилися з проєктом програми, погодили завдання, на підставі яких буде формуватися програма, а також обговорили питання обсягу  та частки фінансування програми. Усі пропозиції та зауваження озвучені членами робочої групи були внесені до програми і погоджені.

Однією з доріг, які мали відремонтувати, була  дорога у напрямку Подільське – Нефедівці. На сьогодні вона вже повністю асфальтована. У поточному році вдалося включити до переліку доріг, що підлягають поточному середньому ремонту ділянку дороги місцевого значення С 230843 Нефедівці – Лучки довжиною 700 м. Замовником робіт була ДП «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг». Після проведеного тендеру на поточний середній ремонт даної ділянки, виконавцем роботи було визначено ПП ВКФ «Будмонтажсервіс», м. Кам’янець-Подільський. Вартість будівництва становить 2 730 957 грн. 

Силами громади були проведені підготовчі роботи до проведення ремонту на ділянці дороги С 230843 Нефедівці – Лучки. Працівники КП «Відродження» прочистили узбіччя від кущів. Для людей проведення таких ремонтних робіт є важливими і знаковими, адже дійсно відрізок саме цієї дороги було необхідно зробити в першу чергу, щоб люди могли нормально доїздити не лише в сусідні села і місто, але й до власних домівок. 

Теги: дорога, ремонт доріг, Староушицька ОТГ, Подільське, Нефедівці, Будмонтажсервіс

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.