Перейти на мобільну версію сайту


18.01.2019

ОДНІ БУДУЮТЬ, ІНШІ РУЙНУЮТЬ

амбулаторіяУ 2019 на Хмельниччині передбачено побудувати 27 нових амбулаторій.

10 нових амбулаторій з’явиться у Білогірському, Віньковецькому, Городоцькому, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Красилівському, Новоушицькому, Ярмолинецькому районах та 17 будівель будуть поліпшені в діючих амбулаторіях у Волочиському, Городоцькому, Деражнянському, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Летичівському, Полонському, Старосинявському, Теофіпольському, Хмельницькому, Чемеровецькому, Шепетівському, районах. 

З них 25 амбулаторій на 1-2 лікаря з житлом для лікаря та 2 амбулаторії на 3-4 лікаря без житла.

Наразі будівництво по всіх 27 амбулаторіях розпочато і зокрема в селі Шутнівці Слобідко-Кульчієвецької ОТГ та Вихватнівці Китайгородської ОТГ. Окремі об’єкти перебувають на стадії закладення фундаменту, у багатьох уже розпочато зведення стін.

Новозбудовані амбулаторії планується ввести в експлуатацію у ІІ кварталі 2019 року. Всі амбулаторії будуть оснащені необхідним медичним обладнанням, устаткуванням та засобами, відповідно до табеля матеріально-технічного оснащення конкретного типу амбулаторії, затвердженого Мінохорони здоров’я України, а також автотранспортом для лікарів, комп’ютерним обладнанням, інтернетом та засобами телемедицини.

Приємно, що люди будують і розвиваються, а от кам’янецьке керівництво КП «ЦПМСД» замість розбудови системи сімейної медицини руйнує те, що колись отримало у спадок. Мова про залізничну амбулаторію, яку нахабно передали в чужі руки і не для медицини.


Теги: амбулаторії, будівництво

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.