Перейти на мобільну версію сайту


12.02.2016

ОДНА КАРТКА ЗАМІСТЬ ПАПЕРІВ

Кам’янець-Подільський планує зробити значний поступ у запровадженні електронного врядування. Допомогти у цьому повинна електронна картка кам’янчанина.

8 лютого міський голова Михайло Сімашкевич у присутності журналістів підписав меморандум про співпрацю з АТ «Ощадбанк» щодо реалізації цього проекту. За приклад взято електронну картку львів’янина.
Інформаційну допомогу в запровадженні проекту надала виконавчий директор Української асоціації урядування України, радник голови комітету закордонних справ Парламенту Естонії Яніка Мерило.

Передбачається, що власник картки отримає низку переваг. Мешканці міста позбавляться необхідності стояти в чергах задля здійснення певних операцій, адже носій міститиме електронний підпис користувача.
Пластикова картка дасть можливість отримувати заробітну плату, стипендію, пенсію, інші соціальні виплати, а також передбачатиме знижки та бонуси в торгівельних мережах, аптеках тощо.

«Створено робочу групу з представників банку, спеціалістів IT-технологій та міськради. На картці буде фото кам’янчанина. Власник носія зможе користуватися послугами «Ощад24». Картка передбачає дебетні та кредитні операції, а також можливість розраховуватися нею за кордоном. Кожен зможе самостійно переглядати власні банківські виписки. Буде підключено і послуги SMS-сервісу», - каже керівник АТ «Ощадбанк» у Кам’янці-Подільському Андрій Даньків.

Крім комфорту та спрощення доступу до інформації, запровадження проекту дасть змогу побороти корупційну складову в наданні муніципальних послуг.

«Якщо в деяких містах лише запроваджують відкритий доступ до інформації по бюджету, то в нас ця система діє давно. Картка кам’янчанина повинна ще більше наблизити владу до людей.

Ми хочемо, щоб через банківські рахунки проходили кошти за платні послуги міста. Спершу плануємо поставити термінали в комунальних автобусах, а згодом – в інших місцях надання послуг. Таким чином будемо впевнені, що отримані кошти доходять до міського бюджету», - зазначив Михайло Сімашкевич.

Особливим буде і дизайн картки, адже він показуватиме приналежність її власника до міста. Це дасть змогу додатково популяризувати Кам’янець-Подільський в Україні та за кордоном.

У місті не забувають і про старше покоління. За словами міського голови, наразі ведуться перемовини для того, щоб організувати курси для людей похилого віку, аби навчити їх користуватися новітніми технологіями.

Теги: картка кам’янчанина, електронне врядування

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.