Перейти на мобільну версію сайту


22.09.2017

ОЧІКУЮТЬСЯ ЗМІНИ В ПАСАЖИРОПЕРЕВЕЗЕННЯХ

19 вересня відбулося засідання комісії з підготовки нових умов конкурсу на пасажирські перевезення.

До складу робочої групи, яку, відповідно до розпорядження міського голови очолює його заступник Сергій Бабій, входять депутати міської ради, представники громадських організацій, перевізники. 

Під час засідання було обговорено основні умови конкурсу, зокрема те, що до нього допускатимуться автомобілі не старші 1998 року випуску. Також визначено, що пасажиромісткість має становити від 18 до 22 місць (на маршрутах №№12, 20, 21, 22, 23, 24 – від 22 місць і більше).

Розглянуто пропозиції щодо введення додаткових автомобілів на маршруті №1; продовження маршруту №3 (селище цукрового заводу) – вул. Праці – центр – ЗОШ №12; продовження маршруту №7 від залізничного вокзалу до вул.Північна (школа №16, автоагрегатний завод – просп.Грушевського – вул.Черняховського); об’єднання маршрутів №2 та №10; продовження маршруту №5 від Драй-Хмари до мосту Лань, що біжить.

Ці та інші пропозиції розглядатимуться на громадських обговореннях. Конкурс має відбутися в листопаді 2018 р.

Не завадило б комісії розглянути проблему, яка стосується відстані між пасажирськими сидіннями, адже в окремих маршрутках людині середнього зросту доводиться виставляти ноги в прохід, бо вони не вміщаються.

Необхідно переглянути пасажирське перевезення мешканців Біланівки, адже, щоб потрапити в центр міста чи будь-куди, доводиться об’їжджати через мікрорайон Жовтневий, частину Біланівки та Польських фільварок. Крім того, слід зауважити, що в цьому районі немає соціального транспорту, люди старшого віку, пільговики, не мають можливості скористатися своєю пільгою, бо до найближчої зупинки понад кілометр відстані. І ще можна переглянути маршрут №6, який би від «Барбі» пустити вниз до Тімірязєва. Він проходив би повз амбулаторію сімейної медицини. Тим паче, що така можливість з’явилася, коли відремонтували вулицю Чапаєва (Сергія Бондарчука). Тоді б і дітям легше було діставатися до навчальних закладів та дитячих садочків. Зрозуміло, що над цим питанням необхідно буде добряче попрацювати в плані відновлення раніше існуючих тротуарів, які люди біля окремих домоволодінь захопили під курники і клумби.

Також необхідно прописати в суворій формі дотримання санітарного стану автомобілів, адже перед конкурсом автобуси драють, миють, перуть чохли і фіранки та обтирають навколо скла плісняву, яка потім потрапляє на рукави одягу.

Дуже важливим пунктом має бути безпека водіїв. Їхнє робоче місце обов’язково потрібно відгороджувати від пасажирського салону, та заборонити спілкуватися по телефону і курити.


Теги: засідання комісії, пасажирські перевезення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.