Перейти на мобільну версію сайту


12.08.2016

ОБМЕЖЕННЯ ВСТАНОВЛЯТЬ, А ДОЗВІЛ НЕ ДАЛИ

11 серпня пройшло засідання виконкому, на якому його члени погодилися надати матеріальну допомогу людям, які її потребують, передати КП «Комбінат благоустрою» дизпаливо для роботи в осінньо-зимовий період. Також вони переглянули тарифи на послуги лазні через збільшення ціни на газ та зменшили нормативи втрати води. 

У тестовому режимі погодилися дати дозвіл на встановлення обмежувачів руху в дворі будинку на вул.Тімірязєва, 158, бо ще є звернення від депутата Олександра Чинчика про встановлення обмежувачів і на вул.Тімірязєва, 125 та 127.

Зачепилися за питання надання дозволу на виготовлення документації щодо реконструкції квартири на вул.Соборна, 18 під магазин. Дозволу не дали, адже, відповідно до закону, за будинком не закріплена земля, а отже зробити цього не можна. Що ж стосується інших реконструкцій, то вони були проведені раніше, коли законодавство було іншим. Обурило ще й те, що дозволу особа не отримала, а роботи вже розпочаті.

Не дали дозволу й підприємцю, який на площі Польський ринок планує розмістити тимчасові споруди, в яких займатиметься прокатом гіробордів, адже використовувати їх у Старому місті немає де, тому було вирішено запропонувати підприємцю інше місце. Лише на 2 місяці дали підприємцю на вул.Чехова, 4 дозвіл на розміщення літнього майданчика для обслуговування відвідувачів закладу швидкого харчування, адже він обіцяв провести там благоустрій, але не зробив.


Теги: засідання виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.